قوانین و مقرارت

این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و هر گونه فعالیت مخالف قوانین سایت و جمهوری اسلامی ایران توسط کاربر باعث حذف اکانت کاربر مورد نظر خواهد شد.
هنگامی که رستوران سفارش غذای شما را دریافت کرد ممکن است با تلفن با شما تماس گرفته شود؛ در صورت عدم پاسخگویی ، سفارش شما ممکن است رد شود.
این سایت صرفا به عنوان نماینده رستوران خدمات خود را ارائه می نماید.
این سایت نماینده‌ای برای برقراری ارتباط بین مشتریان آنلاین و رستوران‌های فروش غذا است و لذا مسئولیتی در قبال کیفیت غذا و نحوه‌ی ارسال سفارش عهده دار نیست. کیفیت غذا بر عهده رستوران مورد نظر می‌باشد و هرگونه شکایت، درخواست و اظهار نظر در مورد کیفیت و نحوه‌ی ارسال غذا به مدیر مربوطه منتقل خواهد شد.
زمانی که یک سفارش ثبت و تایید می شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت. در مواقعی که نیاز است تغییراتی در سفارش صورت گیرد، لطفا با شماره پشتیبانی این سایت تماس حاصل فرمایید.
زمان ذکر شده برای تحویل سفارش صرفا زمانی تقریبی بوده و این امکان وجود دارد تا تحت اثر شرایط خارج از کنترل رستوران این زمان افزایش یابد و یا حتی منجر به لغو سفارش گردد که در این صورت هزینه پرداختی شما مسترد خواهد شد.
افرادی که از پرداخت آنلاین استفاده می نمایند در صورت عدم تایید سفارش آنها به هر دلیل، وجه پرداختی پس از چند ساعت بطور خودکار توسط بانک به حساب آنها برگشت داده می شود.
در صورت پرداخت نقدی، کاربر می‌پذیرد مبلغ سفارش که از پیش مشخص شده را حین تحویل کالا پرداخت کند.
اضافه هزینه پیک در صورت لزوم حضوری دریافت می شود. اگر اضافه هزینه پیک بیش از 3000 تومان باشد به کاربر اطلاع داده خواهد شد.
مسئولیت پرداخت آنلاین به عهده بانک مربوطه می‌باشد. در صورت بروز مشکل مبلغ پرداختی به حساب شما از طریق بانک مربوطه عودت داده خواهد شد.
مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس، شماره تماس، به عهده کاربر است. در صورت ارسال اطلاعات اشتباه و به موجب آن هر گونه وقفه و یا عدم تحویل سفارش ، هزینه سفارش و ارسال غیر قابل بازگشت خواهد بود.
این سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد تا بصورت مستقل، در هر زمان و بنابر صلاحدید خود هر سفارش و یا نام کاربری را لغو نماید.
مسئولیت محتوای پروفایل و منوی غذای رستورانها و همچنین درستی و صحت اطلاعات نمایش داده شده و تطابق آن با آنچه که عرضه می شود بر عهده مدیر رستوران می باشد و این سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده‌ و آسیب های احتمالی آن بر عهده نمی‌گیرد.
مقصود از واژه ی رستوران می تواند آشپزخانه‌های طبخ غذا و یا بیرون بر و ... نیز باشد.
فروش این سایت براساس انبار و ذخیره رستوران است و اگر در موقع سفارش، محصول مورد نظر در رستوران موجود نباشد ممکن است آن سرویس ارائه نشود و این سایت نسبت به اینکه لیست غذاهای ذکر شده در سایت حتماً موجود باشد تعهدی نمی دهد.
در این سایت هنگام خرید امکان اضافه کردن آدرس برای شما فراهم شده است و نیازی به ایجاد چند نام کاربری نمی باشد. لذا کاربر تنها امکان انتخاب یک نام کاربری را داشته و در صورت فعالیت یک کاربر با دو اکانت، اکانت دوم حذف خواهد شد.
اگر کاربر در حین سفارش در آدرسی که مشخص کرده است نباشد سفارش به هیچ عنوان به جای دیگری که حضور دارد تحویل داده نمی شود و مسئولیت تمامی مشکلاتی که از این نظر پیش خواهد آمد بر عهده کاربر خواهد بود.
در صورت مشاهده هر گونه ارسال توهین آمیز، تمسخر آمیز و یا بی احترامی به مدیران رستوران ها و مسئولان سایت، به کاربر خاطی اخطار داده می شود و در صورت لزوم کاربری وی مسدود خواهد شد.
همه ی قوانین تا زمانی که در سایت نمایش داده می‌شوند معتبر هستند. در هر بازدید شما، این امکان وجود دارد که این قوانین اصلاح و یا به روز شده باشند لذا توصیه می‌شود برای هر بار استفاده از وب سایت مجددا قوانین سایت را مطالعه نمایید.
با خواندن این قوانین شما مسئولیت رفتار و ارسالهای خود را به سایت به عهده خواهید گرفت.
امیدوار هستیم با به کارگیری این قوانین و دستورالعمل هایی که در آینده به آنها اضافه خواهد شد این سایت بتواند خدماتی مناسب به شهروندان عزیز ارائه نماید. شما نیز با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه سرویس بهتر حمایت نمایید.

درباره ما

سایت شیراز رستوران با هدف تسهیل فرآیند فروش مواد خوراکی با در معرض فروش قرار دادن محصولات غذایی رستوران‌ها، فست‌فودها، آشپزخانه‌ها و ... در شیراز و استان فارس تاسیس شده است. در این روش مشتریان می توانند با داشتن منوی تمام رستوران های اطراف خود به خرید بپردازند.

آدرس: شیراز گلدشت 3 معالی آباد بلوک 56 طبقه 2 واحد 3

تلفن: 09175647820

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

راهنما

  • قوانین و مقررات
  • ارسال توسط پیک موتوری
  • دریافت هزینه در محل
  • پیشنهادات و انتقادات
  • چگونه خرید کنیم
  • سوالات متداول

شیراز رستوران